ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

Studia we Wrocławiu

zarządzanie produkcją

Odkryj studia zarządzanie produkcją we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Zarządzanie produkcją studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Współcześnie wiemy, że to właśnie dzięki dobremu działaniu przedsiębiorstw produkcyjnych gospodarka może prężnie się rozwijać. Dlatego też ważne jest, by wdrażać rozwiązania, dzięki którym przemysł jeszcze lepiej będzie działać. Ważne są zatem nie tylko nowoczesne technologie, lecz także umiejętności zarządcze, które odbywają się w ramach produkcji. Uczelnie we Wrocławiu stwarzają możliwość wyspecjalizowania swojej wiedzy z tego obszaru.

Jedną z ofert jest właśnie zarządzanie produkcją. Studenci odnajdą w siatce programowej między innymi przedmioty takie jak: koszty w zarządzaniu produkcją, czy narzędzie lean manufacturing. Podczas wszystkich semestrów kształcenia otrzymają oni kompetencje, dzięki którym będą wiedzieli przede wszystkim jak zarządzać procesem produkcyjnym, optymalizacją i zmianą.

To właśnie dzięki zawodowym kompetencjom absolwenci będą mogli liczyć na szybkie znalezienie pracy w zawodzie. Czekać na nich będą wszelkie przedsiębiorstwa produkcyjne. Mogą oni pracować na stanowiskach takich jak menedżer, specjalista do spraw zaopatrzenia, operator produkcji, czy koordynator procesu produkcyjnego.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)