Medycyna - Warszawa

Medycyna - Warszawa

Medycyna - Warszawa

Studia w Warszawie na kierunku

lekarskim

Odkryj kierunek lekarski w Warszawie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Medycyna studia Warszawa | woj. mazowieckie

Lekarz to postać szanowana, ciesząca się zaufaniem społecznym, pełniąca ważną i odpowiedzialną misję. Dlatego, aby stać się taką osobą, należy się solidnie napracować. Wiedza, jaką zdobywa się studiując Kierunek Lekarski, to szeroka gama zagadnień związanych z ludzkim organizmem i jego kondycją, ale także człowiekiem, który w roli pacjenta posiada swoje prawa.

Kierunek Lekarski w Warszawie to zestaw wiedzy, umiejętności i kompetencji. Studenci poznają rozwój, budowę i funkcje organizmu człowieka w warunkach prawidłowych i patologicznych, jak rozpoznawać problemy medyczne i stany zagrażające życiu, jak nawiązywać i utrzymywać głębokie i pełne szacunku relacje z pacjentami. To bardzo wiele, choć i tak zaledwie niewielka część.

Kierunek Lekarski w Warszawie to nauka prowadzona na jednolitych studiach magisterskich, której celem jest przygotowanie do wypełniania obowiązków jednego z najważniejszych zawodów.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE JEST KIERUNEK KIERUNEK LEKARSKI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Kierunek kierunek lekarski możesz studiować na:

Kierunek lekarski

Jakie wymagania podczas rekrutacji na Kierunek Lekarski w Warszawie?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek lekarski w Warszawie? Aby ubiegać się o miejsce w gronie studentów należy wziąć udział w konkursie świadectw, a w nim pochwalić się bardzo dobrymi wynikami z biologii i chemii oraz fizyki, bądź matematyki. Warto sprawdzić dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni. Listy przedmiotów do zaliczenia w toku nauka bywają nie najkrótsze, a widnieją na nich, między innymi, takie zagadnienia jak: etyka lekarska, histologia z embriologią, genetyka, psychologia lekarska, immunologia, farmakologia i toksykologia, radiologia.

szczegółowe wymagania na uczelniach

POPULARNE KIERUNKI MEDYCZNE W WARSZAWIE

Jaka praca po studiach na Kierunku Lekarskim w Warszawie?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na Kierunku Lekarskim w Warszawie? Absolwenci znajdą zatrudnienie w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej, instytucjach badawczych i ośrodkach badawczo-rozwojowych, pogotowiu ratunkowym.

 

Jakie opinie mają studia na Kierunku Lekarskim w Warszawie?

Podejmowanie decyzji o wyborze studiów czasem nie przychodzi z zakładaną lekkością. Nawet jeśli wybierzemy kierunek kształcenia, to możemy borykać się z problemem miejsca, w którym chcemy studiować. Jakie ma Kierunek Lekarski w Warszawie opinie? Patrycja, studentka Kierunku Lekarskiego mówi:

„Studia na Kierunku Lekarskim to spełnienie moich marzeń i to jeszcze z lat wczesnego dzieciństwa. Zawsze chciałam leczyć, pomagać, wspierać; po prostu miałam to w genach. Studiując na Kierunku Lekarskim w Warszawie wiem, że zostanę do tego bardzo dobrze przygotowana, że pomagając ludziom będą mogła z całą pewnością wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje."

KIERUNKI MEDYCZNE W WARSZAWIE

Rozwiń

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia medyczne wybrać

Studia na kierunku lekarskim - wszystko co musisz wiedzieć

Studia medyczne w Warszawie

Jakie są kierunki medyczne w Warszawie

Co zdawać na maturze

 

Komentarze (0)