KOMUNIKACJA W BIZNESIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I JĘZYKIEM NIEMIECKIM

KOMUNIKACJA W BIZNESIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I JĘZYKIEM NIEMIECKIM

KOMUNIKACJA W BIZNESIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Studia w Krakowie

komunikacja w biznesie z językiem angielskim i językiem niemieckim

Odkryj studia komunikacja w biznesie z językiem angielskim i językiem niemieckim w Krakowie  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Komunikacja w biznesie z językiem angielskim i językiem niemieckim studia Kraków - specjalność / ścieżka kształcenia

Uwielbiasz naukę języków obcych? To z nimi chciałbyś związać zawodową przyszłość, ale nie interesuje cię rola pedagoga? Jeśli odpowiadasz na te pytania twierdząco, możesz śmiało rozważyć jedną z propozycji kształcenia, która została przygotowana przez krakowskie ośrodki akademickie. Jest nią komunikacja w biznesie z językiem angielskim i językiem niemieckim.

Pamiętaj, że sektor korporacyjny wciąż czeka na nowych pracowników. Jeśli chcesz się w nim odnaleźć, to powinna cechować cię także wysoka komunikatywność, kreatywność i chociażby umiejętność działania pod presją czasu. Największe znaczenie będą mieć oczywiście kompetencje lingwistyczne, które rozwiniesz podczas wszystkich semestrów kształcenia.

Zadbasz o swoja doskonałą gramatykę i rozbudowane słownictwo zarówno z języka angielskiego, jak i niemieckiego. Doskonała znajomość dwóch języków powinna bowiem sprawić, że szybko zostaniesz doceniony przez potencjalnych pracodawców. Czekać będzie na ciebie szeroko rozumiany sektor korporacyjny – przedsiębiorstwa i firmy o różnorodnych profilach działalności, które funkcjonują na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Krakowie jest specjalność / ścieżka kształcenia KOMUNIKACJA W BIZNESIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)