WELLNESS & SPA

WELLNESS & SPA

WELLNESS & SPA

Studia w Krakowie

wellness & spa

Odkryj studiawellness & spa w Krakowie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Wellness & spa studia Kraków - specjalność / ścieżka kształcenia

Jakie są najlepsze sposoby na zrelaksowanie? Masaż? Relaksujące zabiegi na ciało? Profesjonalne maseczki? Współcześnie coraz chętniej sięgamy po tego typu formy wypoczynku i korzystamy z usług, jakie oferowane są przez gabinety spa & wellness. Oznacza to, że cieszą się one dużą popularnością i wciąż potrzebni są specjaliści, którzy będą działać w tym obszarze.

Jeśli jesteś jedną z osób, którą interesuje świadczenie tego typu usług kosmetycznych, możesz śmiało wybrać jedną z propozycji, która znalazła się w ofercie krakowskich ośrodków akademickich. Jest nią wellness & spa. Studenci podczas wszystkich semestrów kształcenia zdobywać będą pogłębioną wiedzę kosmetologiczną i kosmetyczną.

Warto podkreślić, że powinna ona opierać się na stabilnych podstawach teoretycznych i doskonałej znajomości chociażby fizjologii człowieka, czy podstaw dermatologii. Te szerokie kompetencje sprawią, że abiturienci będą mogli szybko znaleźć atrakcyjną pracę w ośrodkach wellness & spa lub pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej z tego obszaru.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W KRAKOWIE JEST SPECJALNOŚĆ / ŚCIEŻKA KSZTAŁCENIA WELLNESS & SPA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Specjalności na kierunku kosmetologia

Komentarze (0)