GRAFIKA KOMPUTEROWA

Studia w Trójmieście

grafika komputerowa

Odkryj studia grafika komputerowa w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Grafika komputerowa studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - ścieżka kształcenia

Czy wyobrażasz sobie współczesny, zinformatyzowany świat bez szeroko rozwiniętego obszaru związanego z grafiką? Bez wyspecjalizowanych absolwentów grafiki komputerowej powstanie wielu projektów multimedialnych, wizualnego zaplecza gier komputerowych, stron internetowych oraz oprogramowania prawdopodobnie byłoby niemożliwe. Jeżeli chciałbyś stać się jednym ze specjalistów w tym obszarze, wybierz grafikę komputerową.

Jest to propozycja kształcenia, która wyposaży cię w wiedzę i umiejętności, odnoszące się do projektowania, testowania i eksploatacji zaawansowanych systemów informatycznych. Przyszli absolwenci w siatce programowej odnajdą takie przedmioty, jak między innymi: programowanie graficznych interfejsów, projektowanie stron internetowych, czy sztuka nowych mediów.

Nie bez znaczenia pozostają kwestie możliwości zatrudnienia, a te okażą się bardzo przyszłościowe. Jeżeli ukończysz kształcenie na grafice komputerowej, znajdziesz zatrudnienie w potężnym sektorze informatycznym, gdzie zajmiesz się tworzeniem oprogramowania, projektowaniem i realizacją gier komputerowych, aplikacji multimedialnych oraz stron internetowych. Będziesz mógł również pomyśleć o rozpoczęciu kariery freelancera.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia GRAFIKA KOMPUTEROWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku

Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku • 4 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)