INŻYNIERIA GIER KOMPUTEROWYCH

INŻYNIERIA GIER KOMPUTEROWYCH

INŻYNIERIA GIER KOMPUTEROWYCH

Studia w Trójmieście

inżynieria gier komputerowych

Odkryj studia inżynieria gier komputerowych w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria gier komputerowych studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - ścieżka kształcenia

Fascynuje cię świat gier komputerowych, dlatego chciałbyś poznać proces ich powstawania? Nowinki technologiczne i ze świata informatyki wydają ci się niezwykle ciekawe? Z łatwością pogłębiasz wiedzę z zakresu nauk ścisłych? Jeśli tak, to inżynieria gier komputerowych może okazać się propozycją skrojoną na miarę twoich potrzeb.

Jest to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, w siatce której znajdziesz takie przedmioty, jak na przykład: silniki gier, scenografię gier komputerowych, tworzenie scenariuszy i storyboarding, a także ruch i animację na potrzeby gier komputerowych. Podczas zajęć praktycznych będziesz pracował na zaawansowanym oprogramowaniu i profesjonalnym sprzęcie, dzięki czemu nabywane umiejętności będą dopasowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb.

Abiturienci inżynierii gier komputerowych z łatwością znajdują zatrudnienie w międzynarodowych przedsiębiorstwach programistycznych, rozpoczynają karierę freelancera, realizując własne projekty, zajmują się tworzeniem oprogramowania, aplikacji, multimediów i grafiki komputerowej podczas pracy dla korporacji informatycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA GIER KOMPUTEROWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku

Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku • 4 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)