PSYCHOEKOLOGIA

PSYCHOEKOLOGIA

PSYCHOEKOLOGIA

Studia w Poznaniu

psychoekologia

Odkryj studia psychoekologia w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychoekologia studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Dla niektórych pojęcie „psychoekologia” może wydawać się abstrakcyjne. W istocie dotyczy ono zachowania równowagi psychologicznej i pewnego porządku emocjonalnego, dzięki któremu codzienne funkcjonowanie człowieka pozbawione jest wielu negatywnych doznań psychologicznych. Psychoekologia to ciekawa propozycja dydaktyczna, dzięki której zwiększysz swoją świadomość na temat zdrowia psychicznego.

Podczas kształcenia zetkniesz się z wieloma rozbudowanymi zagadnieniami, bowiem dziedziny psychologiczne korzystają z naukowego dorobku takich nauk, jak między innymi filozofia, neurobiologia, logika, czy statystyka. Jako student udoskonalisz kompetencje interpersonalne oraz nauczysz się prowadzenia skutecznych z diagnostycznego punktu widzenia rozmów. Takie umiejętności przydadzą ci się nie tylko w życiu zawodowym, ale również na płaszczyźnie prywatnej.

Absolwenci psychoekologii mogą liczyć na zdobycie zatrudnienia w placówkach doradczych, gabinetach psychologicznych, czy niektórych oddziałach szpitalnych. Najbardziej przedsiębiorczy pomyślą o założeniu własnej działalności gospodarczej, co przełoży się na ich zawodową niezależność.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOEKOLOGIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)