PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

Studia w Poznaniu

psychologia w zarządzaniu

Odkryj studia psychologia w zarządzaniu w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia w zarządzaniu studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia jest interdyscyplinarną nauką, której elementy można bez trudu odnaleźć w niemal wszystkich dziedzinach kształcenia. Nie ulega wątpliwości, że skuteczne techniki zarządcze, obejmowanie stanowisk menedżerskich i kierowniczych, a także konkretne techniki autoprezentacji można opanować dzięki zrozumieniu najważniejszych zagadnień psychologicznych. Psychologia w zarządzaniu jest popularną i obszerną propozycją kształcenia, dzięki której zdołasz zrozumieć najbardziej stabilne filary psychologiczne w aspekcie szeroko rozumianego zarządzania.

Jeżeli zdecydujesz się na wybór tej propozycji, zyskasz wiedzę o współczesnych zasadach działania organizacji, opanujesz wybrane techniki psychologiczne, które staną się cennymi narzędziami w przyszłej pracy na stanowiskach menedżerskich, a ponadto udoskonalisz posiadane kompetencje interpersonalne, które niewątpliwie okażą się cenne na dzisiejszej arenie zawodowej.

Zatrudnienie znajdziesz w przedsiębiorstwach międzynarodowych, własnej działalności, placówkach coachingowych i doradczych oraz niektórych jednostkach administracyjnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)