SYSTEMY I SIECI KOMPUTEROWE

SYSTEMY I SIECI KOMPUTEROWE

SYSTEMY I SIECI KOMPUTEROWE

Studia w Trójmieście

systemy i sieci komputerowe

Odkryj studia systemy i sieci komputerowe w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Systemy i sieci komputerowe studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - ścieżka kształcenia

Systemy i sieci komputerowe to propozycja kształcenia, dzięki której opanujesz zagadnienia stanowiące swoistą podstawę dla współczesnej informatyki. Wiedza i umiejętności z zakresu projektowania i budowania usług podstawowych, mechanizmów uwierzytelniania i autoryzacji, a także architektury systemów informacyjnych pozwolą ci na znalezienie dobrze płatnej i stabilnej pracy w zawodzie.

Zanim jednak przystąpisz do kształtowania swojej zawodowej przyszłości, będziesz miał okazję poznać istotę instancji wirtualnych, sieci definiowanych programowo, usług bazodanowych, projektowania systemów informacyjnych oraz ich implementacji. Administracja usługami domenowymi, systemy informacyjne, projekt złożony to niektóre z przedmiotów obecnych w siatce kształcenia.

Spektrum możliwości zawodowych dla absolwentów systemów i sieci komputerowych jest nad wyraz obiecujące. Po ukończeniu edukacji zatrudnisz się w przedsiębiorstwach związanych z integracją systemów IT, zajmiesz się przetwarzaniem danych, dystrybucją sprzętu i oprogramowania informatycznego lub prowadzeniem swojej firmy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia SYSTEMY I SIECI KOMPUTEROWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku

Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku • 4 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)