TURYSTYKA I REKREACJA

TURYSTYKA I REKREACJA

TURYSTYKA I REKREACJA

Studia w Poznaniu

turystyka i rekreacja

Odkryj studia turystyka i rekreacja w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Turystyka i rekreacja studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Coraz więcej ludzi marzy o podróżowaniu w najodleglejsze zakątki świata, aby poznać inne kultury, zabytki i najważniejsze obiekty rekreacyjne. Żyjemy w czasach dynamicznie rozwijającej się branży logistycznej i transportowej, dlatego takie wycieczki są możliwe niemal dla każdego. Turystyka i rekreacja to popularna propozycja kształcenia, dzięki której rozwiniesz zainteresowania z obszaru geografii, zarządzania i organizowania czasu podczas wycieczek krajoznawczych.

Jeżeli podejmiesz kształcenie w tym obszarze, zyskasz okazję do opanowania wiedzy interdyscyplinarnym. Turystyka i rekreacja łączy bowiem zagadnienia z obszaru organizacji zarządzania, geografii, nauk przyrodniczych, społecznych oraz rolniczych. Nie obejdzie się również bez poznania najważniejszego dorobku historycznego i kulturalnego istotnych z turystycznego punktu widzenia miejsc na świecie.

Po ukończeniu edukacji podejmiesz zatrudnienie w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, gospodarstwach agroturystycznych, administracji rządowej i samorządowej, biurach podróży, centrach rekreacji oraz własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia TURYSTYKA I REKREACJA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)