SOFTWARE ENGINEERING (INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA)

SOFTWARE ENGINEERING (INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA)

SOFTWARE ENGINEERING (INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA)

Studia w Poznaniu

software engineering (inżynieria oprogramowania)

Odkryj studia software engineering (inżynieria oprogramowania) w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Software engineering (inżynieria oprogramowania) studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Każdy użytkownik komputerów i sprzętów elektronicznych, niezależnie od stopnia zaawansowania i biegłości w korzystaniu z najnowszych technologii, korzysta z jakiegoś oprogramowania. Nie mogłoby ono istnieć, gdyby nie grono wykwalifikowanych specjalistów. Chcąc zostać jednym z nich, wybierz software engineering (inżynierię oprogramowania.

W związku z tym, że kształcenie prowadzone jest w języku angielskim, zgłębisz nie tylko złożoną wiedzę i umiejętności informatyczne, ale również nauczysz się posługiwania specjalistycznym, najbardziej uniwersalnym językiem na świecie, przez co zakres przyszłych możliwości zawodowych znacząco się poszerzy. Poznasz praktyczne, biznesowe i przemysłowe aspekty programowania, dzięki czemu staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie.

Abiturienci informatycznych ścieżek kształcenia znajdują zatrudnienie wszędzie tam, gdzie szerokie umiejętności programistyczne oraz teoretyczna wiedza inżynierska okazują się na wagę złota. Międzynarodowe korporacje, agencje interaktywne oraz przedsiębiorstwa IT powitają cię z otwartymi ramionami.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia SOFTWARE ENGINEERING (INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA)

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Poznańska

Politechnika Poznańska

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)