Zarządzanie - Wrocław

Zarządzanie - Wrocław

Zarządzanie - Wrocław

Studia we Wrocławiu

na kierunku zarządzanie

Odkryj kierunek zarządzanie we Wrocławiu i sprawdź gdzie możesz studiować 

Zarządzanie studia Wrocław | woj. dolnośląskie

Skuteczna komunikacja, prowadzenie negocjacji, praca w zespole, zdolność organizacji.  To tylko niektóre części składowe kierunku Zarządzanie, który można odnaleźć wśród oferty edukacyjnej stolicy Dolnego Śląska. Zarządzanie to połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej z obszaru nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczących istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania organizacji, czyli przedsiębiorstw, instytucji publicznych i struktur bezpieczeństwa państwa. Zarządzanie wymaga szerokich kwalifikacji i wiedzy z różnych obszarów, dlatego kształcenie dzieli się na grupę treści podstawowych, do których należy na przykład nauka o organizacji i mikroekonomia, oraz grupę treści kierunkowych, do których należy na przykład zarządzanie projektami, czy procesy informacyjne w zarządzaniu.
Kierunek Zarządzanie we Wrocławiu to pozyskanie wiedzy pozwalającej na diagnozowanie oraz projektowanie procesów i systemów zarządzania, a także zgłębienie tajników mikro i makroekonomii, finansów, rachunkowości, zarządzania systemami finansowymi. Studenci otrzymują możliwość nabycia umiejętności menedżerskich, a także poznania podstaw prawnych koniecznych przy prowadzeniu działalności gospodarczej i ochronie własności intelektualnej.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W MIEŚCIE WROCŁAWIU JEST KIERUNEK ZARZĄDZANIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Kierunek zarządzanie możesz studiować na:

Zarządzanie

Politechnika Wrocławska

Kierunek zarządzanie możesz studiować na:

Wydział Informatyki i Zarządzania

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Zarządzanie we Wrocławiu?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Zarządzanie we Wrocławiu? W gronie najważniejszych przedmiotów, branych pod uwagę w procesie rekrutacji, znajdują się: matematyka, fizyka, informatyka, język polski, język obcy. Warto sprawdzić dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni. Listy przedmiotów do zaliczenia w toku nauka bywają nie najkrótsze, a widnieją na nich, między innymi, takie zagadnienia jak: rachunkowość finansowa, statystyka opisowa, trening kierowniczy, zarządzanie personelem, prawo cywilne i handlowe, socjologia, matematyka ekonomiczna, logistyka, zarządzanie jakością.
 

Jaka praca po studiach na kierunku Zarządzanie we Wrocławiu?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Zarządzanie we Wrocławiu? Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w roli analityków systemów informacyjnych zarządzania, analitycy procesów biznesowych, specjaliści do spraw analiz i sprawozdawczości. 
 

Jakie opinie mają studia na kierunku Zarządzanie we Wrocławiu?

Podejmowanie decyzji o wyborze studiów czasem nie przychodzi z zakładaną lekkością. Nawet jeśli wybierzemy kierunek kształcenia, to możemy borykać się z problemem miejsca, w którym chcemy studiować. Jakie ma kierunek Zarządzanie we Wrocławiu? Michalina, studentka Zarządzania mówi:
„Zarządzanie to bardzo ciekawy kierunek, na którym nabywa się różne, odmienne umiejętności. Poza tym, studiując we Wrocławiu studenci otrzymują wiele możliwości rozwijania swoich zainteresowań.”
 

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

KIERUNKI ZARZĄDZANIE I MARKETING W MIEŚCIE WROCŁAWIU

Komentarze (0)