Administracja i finanse samorządowe

Administracja i finanse samorządowe

Administracja i finanse samorządowe

Studia we Wrocławiu

administracja i finanse samorządowe

Odkryj studia administracja i finanse samorządowe we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Administracja i finanse samorządowe studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś wciąż obserwujemy zapotrzebowanie na specjalistów, którzy będą wiedzieli jak najlepiej zarządzać finansami publicznymi. Dlatego tez uczelnie we Wrocławiu wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i stwarzają propozycję kształcenia jaką jest administracja i finanse samorządowe. To oferta stworzona z myślą o studentach, którzy znacząco chcieliby wyspecjalizować swoją wiedzę.

Przedmioty, które znalazły się w siatce programowej administracji i finansów samorządowych, to przykładowo: trendy społeczno-gospodarcze a nowe zarządzanie, finanse jednostek samorządu terytorialnego, czy nawet publiczne zarządzanie usługami społecznymi. Studenci otrzymają interdyscyplinarne wykształcenie.

Pamiętaj jednak, że powinieneś być przede wszystkim nastawiony na naukę, która czerpie znacząco z przedmiotów ścisłych. Dzięki temu poznasz między innymi sposób finansowania i realizowania zadań publicznych w świetle obowiązujących przepisów. Czekać będzie na ciebie praca na stanowiskach specjalisty we wszelkich urzędach – miejskich, gminnych, czy marszałkowskich.

Komentarze (0)