INFORMATYKA W LOGISTYCE

INFORMATYKA W LOGISTYCE

INFORMATYKA W LOGISTYCE

Studia we Wrocławiu

informatyka w logistyce

Odkryj studia informatyka w logistyce we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Informatyka w logistyce studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Współcześnie to dwie branże odpowiadają w szczególności za szybki rozwój gospodarczy – logistyka i informatyka. Dlaczego by więc nie zaplanować tak swojego kształcenia, by połączyć kwalifikacje z tych dwóch obszarów? Dziś jest to możliwe dzięki propozycji kształcenia, która znalazła się w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich. Jest nią informatyka w logistyce.

To oferta stworzona z myślą o studentach, którzy posiadają interdyscyplinarne zainteresowania z tych dwóch potężnych obszarów. Podczas wszystkich semestrów kształcenia nauczą się oni bowiem jak aktywnie wykorzystywać rozwiązania informatyczne w sektorze logistycznym, by przepływ towarów mógł odbywać się na jak najwyższym poziomie.

Informatyka w logistyce to ponadto jedna z tych propozycji kształcenia, która sprawia, że jej absolwenci nie powinni obawiać się o swoją karierę zawodową w przyszłości. Mogą ją oni rozwijać we wszelkich przedsiębiorstwach logistycznych, firmach spedycyjnych i transportowych na stanowiskach informatyków.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia INFORMATYKA W LOGISTYCE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)