INŻYNIER APLIKACJI I SYSTEMÓW MOBILNYCH

INŻYNIER APLIKACJI I SYSTEMÓW MOBILNYCH

INŻYNIER APLIKACJI I SYSTEMÓW MOBILNYCH

Studia we Wrocławiu

inżynier aplikacji i systemów mobilnych

Odkryj studia inżynier aplikacji i systemów mobilnych we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

 

Inżynier aplikacji i systemów mobilnych studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Obecnie w sektorze informatycznym wciąż potrzebni są specjaliści, którzy posiadają rozwinięte kompetencje zawodowe. Dziś bowiem nie ma znaczenia wiedza ogólna, lecz wąskie umiejętności, które zostaną szybko docenione przez pracodawców. Dlatego też uczelnie we Wrocławiu stwarzają propozycje kształcenia takie jak inżynier aplikacji i systemów mobilnych.

Podstawy programowania Java oraz Swift, testowanie aplikacji mobilnych, czy programowanie na platformę Android i iOS – to tylko nieliczne przykłady przedmiotów, które odnajdą studenci w siatce programowej. Łatwo można dostrzec, że mają one przede wszystkim praktyczny charakter. Kompetencje zawodowe muszą opierać się jednak na doskonałej znajomości podstaw związanych z matematyką.

Studia o profilu informatycznym cieszą się dziś tak dużą popularnością właśnie ze względu na perspektywy zatrudnienia w przyszłości. Absolwenci mogą z powodzeniem rozwijać swoją karierę w branży informatycznej na stanowiskach takich jak: programista aplikacji mobilnych, programista gier mobilnych, czy tester aplikacji.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIER APLIKACJI I SYSTEMÓW MOBILNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)