MANAGER DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH I ARTETERAPIA

MANAGER DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH I ARTETERAPIA

MANAGER DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH I ARTETERAPIA

Studia we Wrocławiu

manager działań artystycznych i arteterapia

Odkryj studia manager działań artystycznych i arteterapia  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Manager działań artystycznych i arteterapia studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Manager działań artystycznych i arteterapia to interdyscyplinarna propozycja kształcenia. Znalazła się w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich i została stworzona z myślą o studentach, którzy chcieliby połączyć swoje swoje kwalifikacje pedagogiczne z zarządczymi. Dostaną oni taką możliwość, dzięki temu, że uczelnie we Wrocławiu bacznie obserwują tendencje na rynku zatrudnienia.

Studenci odnajdą w siatce programowej między innymi przedmioty takie jak: działania artystyczne w przestrzeni publicznej, warsztaty arteterapeutyczne, czy digital art w zintegrowanych działaniach artystycznych. Warto podkreślić, że ta propozycja kształcenia przyniesie najwięcej satysfakcji osobom, które dostrzegają szczególny związek sztuki i edukacji.

Po zakończeniu kształcenia absolwenci nie powinni obawiać się o swoje zatrudnienie. Będą oni mieli bowiem wiele różnorodnych dróg zawodowego rozwoju. Na menedżerów i pedagogów czekać będą wszelkie muzea, galerie sztuki, placówki edukacyjne, domy kultury, czy nawet agencje castingowe.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia MANAGER DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH I ARTETERAPIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)