SIECI KOMPUTEROWE I SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE

SIECI KOMPUTEROWE I SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE

SIECI KOMPUTEROWE I SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE

Studia we Wrocławiu

sieci komputerowe i systemy teleinformatyczne

Odkryj studia sieci komputerowe i systemy teleinformatyczne we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Sieci komputerowe i systemy teleinformatyczne studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Sieci komputerowe i systemy teleinformatyczne to jedna z bardziej unikalnych propozycji kształcenia, która pojawiła się na aktualnym rynku akademickim. Została ona wpisana również w ofertę wrocławskich uczelni. Dolnośląskie ośrodki akademickie skierowały ją w stronę studentów, chcących wyspecjalizować swoją wiedzę właśnie z tego obszaru.

Odnajdą oni w siatce programowej szereg różnorodnych przedmiotów, dzięki którym zostaną zapoznani ze standardami funkcjonowania współczesnej informatyki. Nauka o tym profilu kładzie nacisk na dogłębne poznanie infrastruktury sieciowej – jej projektowania, konfiguracji, czy wdrożeniami. Studenci zapoznawać się będą z zagadnieniami związanymi z modelowaniem oraz analizą systemów informatycznych.

Studenci podczas wszystkich semestrów kształcenia będą mieć dostęp do bogato wyposażonych laboratoriów, dzięki czemu ich wiedza nabierze praktycznego wymiaru. Mogą oni być także spokojni o swoją zawodową przyszłość – czekać na nich będzie praca w sektorze informatycznym na stanowisku programistów, testerów oprogramowania, czy specjalistów ds. sieci komputerowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia SIECI KOMPUTEROWE I SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)