TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W AUTOMATYCE I ROBOTYCE

TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W AUTOMATYCE I ROBOTYCE

TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W AUTOMATYCE I ROBOTYCE

Studia we Wrocławiu

technologie informacyjne w automatyce i robotyce

Odkryj studia technologie informacyjne w automatyce i robotyce we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Technologie informacyjne w automatyce i robotyce studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Znaczna część dyscyplin ścisłych ma charakter interdyscyplinarny. Jedną z nich jest niewątpliwie automatyka i robotyka, która swój nieustający rozwój zawdzięcza między innymi zdobyczom informatycznym. Jeśli ciebie również fascynują nowinki technologiczne i swoją karierę chciałbyś rozwijać w tym obszarze, wybierz propozycję kształcenia jaką są technologie informacyjne a automatyce i robotyce.

Podczas wszystkich semestrów kształcenia dowiesz się oczywiście jak stosować technologie informacyjne w automatyce i robotyce. Czeka cię nauka komputerowego sterowania procesami technologicznymi, aktywizacja danych pomiarowych, czy projektowanie i stosowanie systemów autonomicznych. Pamiętaj również, że twoja wiedza obejmować będzie pogłębioną znajomość matematyki.

Celem kształcenia o tym profilu jest przygotowanie studentów do pracy na stanowisku projektanta rozwiązań i systemów w obszarze informatyki przemysłowej, automatyki i robotyki. W praktyce oznacza to, że nie powinieneś obawiać się o swoje zatrudnienie, bo czeka cię praca we wszelkich przedsiębiorstwach produkcyjnych, które wykorzystują zdobycze informatyki.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W AUTOMATYCE I ROBOTYCE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)