TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W ZARZĄDZANIU

TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W ZARZĄDZANIU

TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W ZARZĄDZANIU

Studia we Wrocławiu

technologie informacyjne w zarządzaniu

Odkryj studia technologie informacyjne w zarządzaniu we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Technologie informacyjne w zarządzaniu studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Technologie informacyjne w zarządzaniu to jedna z tych propozycji kształcenia, która odpowiada znacząco na wyzwania współczesnego świata. Dziś cyfryzacja towarzyszy nam bowiem w niemal każdym obszarze życia. Dlatego też uczelnie we Wrocławiu przygotowują takie propozycje kształcenia, które będą iść z duchem czasu.

Ta oferta została stworzona z myślą o studentach, którzy chcieliby wyspecjalizować swoją wiedzę z dwóch obszarów – zarządzania oraz najnowszych zdobyczy informatycznych. Odnajdą oni w siatce programowej przykładowo przedmioty takie jak: zintegrowane systemy informatyczne zarządzania, rachunkowość zarządczą, czy zarządzanie strategiczne.

Warto podkreślić, że wykształcenie studentów powinno mieć interdyscyplinarny charakter. Pogłębiona wiedza i umiejętności sprawią, że będą oni mogli w świadomy sposób wdrażać najnowocześniejsze technologie związane z zarządzaniem. Po ukończeniu kształcenia absolwenci nie powinni obawiać się o swoje perspektywy zawodowe. Czeka na nich bowiem praca w niemal każdym sektorze przemysłowym i korporacji.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W ZARZĄDZANIU

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Wrocławska

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)