ZARZĄDZANIE FINANSAMI

ZARZĄDZANIE FINANSAMI

ZARZĄDZANIE FINANSAMI

Studia we Wrocławiu

zarządzanie finansami

Odkryj studia zarządzanie finansami we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Zarządzanie finansami studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Jak zarządzać finansami przedsiębiorstwa, by przynosiło ono jak najlepsze efekty? Na to pytanie próbuje sobie odpowiedzieć zapewne nie jeden przedsiębiorca. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sztuka, a nieprzemyślane decyzje finansowe mogą sprawić, że firma bardzo szybko będzie musiała mierzyć się z niepowodzeniami. Dlatego tak ważne jest, by finansami firmy zajmowali się wyłącznie specjaliści.

Uczelnie we Wrocławiu wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowują propozycję kształcenia taką jak zarządzanie finansami. Pamiętaj jednak, że jest to oferta stworzona z myślą o osobach, które z łatwością uczą się chociażby matematyki. Studenci odnajdą w siatce programowej między innymi przedmioty takie jak: statystyka matematyczna i ekonometria, modelowanie ekonometryczne, czy zarządzanie wartością przedsiębiorstwa.

Studenci po ukończeniu kształcenia nie powinni obawiać się o swoje perspektywy zawodowe. Specjaliści do spraw zarządzania finansami doceniani są przez większość pracodawców. Mogą oni ubiegać się o zatrudnienie w przedsiębiorstwach i korporacjach o różnorodnych profilach działalności ze szczególnym uwzględnieniem działów kadr i płac.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE FINANSAMI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Wrocławska

Komentarze (0)