GRAFIKA KOMPUTEROWA I MULTIMEDIA

GRAFIKA KOMPUTEROWA I MULTIMEDIA

GRAFIKA KOMPUTEROWA I MULTIMEDIA

Studia we Wrocławiu

grafika komputerowa i multimedia

Odkryj studia grafika komputerowa i multimedia we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Grafika komputerowa i multimedia studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Grafika komputerowa i multimedia to propozycja kształcenia, która znalazła się w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich. Powinni wybierać ją przede wszystkim ci studenci, którzy swoje rozbudowane kompetencje informatyczne chcieliby wzbogacić o bardziej kreatywne umiejętności związane chociażby z dbaniem o estetykę stron internetowych.

Projektowanie opakowań i wzorów przemysłowych, podstawy projektowania na potrzeby rynku, czy grafika i komunikacja człowiek-komputer to tylko przykłady przedmiotów, które czekają na studentów podczas wszystkich semestrów kształcenia. Pokazują one, że nauka przyszłych grafików będzie mieć przede wszystkim praktyczny wymiar.

Wiedza i umiejętności studentów obejmować będą obszary projektowania i wykonywania wydruków 3D, tworzenia stron internetowych ze szczególnym naciskiem na ich szatę graficzną oraz multimedialnego wsparcia wizerunku firmy. Absolwenci znajdą zatrudnienie we wszelkich agencjach reklamowych i marketingowych oraz firmach, które po prostu dbają o swój wizerunek.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia GRAFIKA KOMPUTEROWA I MULTIMEDIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)