Psychologia - Kielce

Psychologia - Kielce

Psychologia - Kielce

Studia w Kielcach

na kierunku psychologia

Odkryj kierunek psychologia w Kielcach i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia studia Kielce | woj. świętokrzyskie

Studia psychologiczne i społeczne w Kielcach to możliwość uzyskania konkretnego zawodu związanego z pomaganiem innym i rozwiązywaniem trudnych problemów społecznych. Dzięki nowoczesnym kierunkom, ciekawym podstawom, studenci kształcących się w ramach studiów psychologicznych i społecznych w Kielcach wyposażeni są w liczne umiejętności komunikacyjne, bogaty zasób wiedzy teoretycznej, pomagający zrozumieć im to, co się dzieje w rzeczywistości oraz w umiejętności podejmowania analiz, wyzwań, stawiania pytań, które nas wszystkich prowadzą do pewnego celu.

Podczas tego rodzaju studiów poznasz nie tylko prawa społeczności natury ludzkiej, ale przede wszystkim poznasz siebie. Będziesz wiedzieć kim jesteś, gdzie jesteś, dokąd zmierzasz - i to właśnie dzięki temu będziesz pomagać innym w odnalezieniu siebie w swoim otoczeniu.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W KIELCACH JEST KIERUNEK PSYCHOLOGIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
   tryb studiów

    Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

    grupa kierunku

     Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

     Rekrutacja na studia na kierunku psychologia w Kielcach

     Chcesz zostać psychologiem? Zająć się kwestiami społecznymi? Badać nierozwiązane sprawy kryminalistyczne? Przygotuj się do konkursu świadectw w ramach organizowanych rokrocznie rekrutacji na studia wyższe z zakresu psychologii i nauk społecznych. W ramach tych przedmiotów brane są pod uwagę wyniki nie tylko z matur humanistycznych, ale i na przykład z biologii. Nie daj się zwieść instynktom. Przed podjęciem decyzji, jakie przedmioty maturalne wybierzesz, sprawdź wytyczne rekrutacyjne wybranych uczelni.

     szczegółowe wymagania na uczelniach

     Praca po studiach na kierunku psychologia

     Co będziesz robić po studiach psychologicznych czy społecznych? Z pewnością pracować z innymi ludźmi na rzecz polepszania ich kondycji psycho-fizycznej, rozwiązywania problemów społecznych, jak i wspierania harmonijnego rozwoju i polepszania jakości życia. To bardzo modna współcześnie praca. Coaching, mentoring, psychoterapia - to kierunki ostatnio bardzo dobrze opłacalne, ale wymagające też powołania, jak i zawody medyczne. Jeśli nie będziesz mieć cierpliwości do innych ludzi, to ciężko będzie Ci wytrzymać w pracy zawodowej. Jako absolwenci studiów psychologicznych i społecznych pracę znajdziecie w ośrodkach i instytutach zdrowia psychicznego, w poradniach terapeutycznych, pedagogiczno-psychologicznych, w szpitalach klinicznych psychiatrycznych, jak i w sektorze prywatnych gabinetów. Możecie również starać się o pracę w ramach państwowych posad - w domach pomocy samotnym matkom, w urzędach pracy, w biurach karier zawodowych. Wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebują pomocy, jest praca dla absolwentów fascynujących, aczkolwiek i trudnych studiów psychologicznych i społecznych.  

     Olga Hucko

     KIERUNKI PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE W KIELCACH

     POZOSTAŁE UCZELNIE W KIELCACH NA KTÓRYCH JEST KIERUNEK PSYCHOLOGIA

     9 uczelni w Kielcach

     Chciałbyś zacząć studia w Kielcach? To może być strzał w dziesiątkę! W Kielcach znajduje się 9 dynamicznie rozwijających się uczelni, w tym dwie uczelnie publiczne: Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Politechnika Świętokrzyska oraz siedem uczelni niepublicznych

     Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują kieleckie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

      

     Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Kielcach

      

     WARTO WIEDZIEĆ

      


     UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO STUDIA NA KIERUNKU PSYCHOLOGIA

     Na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach możesz podjąć studia psychologiczne i społeczne na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym oraz na Wydziale Społecznym na kierunkach:

     Psychologia - studia jednolite magisterskie, stacjonarne i niestacjonarne

     • psychologia działalności społecznej i zawodowej człowieka
     • psychologia kliniczna
     • psychologia wspierania rozwoju w cyklu życia człowieka

     dowiedz się więcej>

      

      

           TEMATY POWIĄZANE

      

      

      

     Komentarze (0)