SYSTEMY INFORMATYCZNE I TECHNOLOGIE W LOGISTYCE

SYSTEMY INFORMATYCZNE I TECHNOLOGIE W LOGISTYCE

SYSTEMY INFORMATYCZNE I TECHNOLOGIE W LOGISTYCE

Studia we Wrocławiu

systemy informatyczne i technologie w logistyce

Odkryj studia systemy informatyczne i technologie w logistyce we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Systemy informatyczne i technologie w logistyce studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Współczesna logistyka w niczym nie przypomina tej, która była znana jeszcze kilkanaście lat temu. Za jej dynamicznym rozwojem kryje się oczywiście także nieustający rozwój cywilizacyjny. Logistyka wykorzystuje dziś bowiem najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. To generuje także zapotrzebowanie na specjalistów z tego obszaru.

Uczelnie we Wrocławiu przyglądają się uważnie tym tendencjom i przygotowują propozycje kształcenia takie jak systemy informatyczne i technologie w logistyce. Studenci, którzy będą chcieli rozwijać kwalifikacje z tego obszaru, odnajdą w siatce programowej między innymi takie oto przedmioty: automatyzację procesów logistycznych, technologie usług magazynowych, czy teleinformatyczne wsparcie magazynowania.

W praktyce oznacza to, że studenci otrzymają interdyscyplinarne wykształcenie. Jeśli wybierzesz tę propozycję kształcenia, to pamiętaj, że czekają cię zajęcia, które w znacznym stopniu czerpią z informatyki i matematyki. Po ukończeniu kształcenia nie powinieneś mieć jednak żadnego problemu ze znalezieniem pracy zgodnej z twoim wykształceniem. Czekać będą na ciebie wszelkie przedsiębiorstwa logistyczne.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia SYSTEMY INFORMATYCZNE I TECHNOLOGIE W LOGISTYCE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych

Logistyka stopień: (I), czas trwania: 3 lub 3,5 roku
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)