INNOVATION-CENTERED R&D

INNOVATION-CENTERED R&D

INNOVATION-CENTERED R&D

Studia we Wrocławiu

innovation-centered R&D

Odkryj studia innovation-centered R&D we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Innovation-centered r&d studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Innovation-centered R&D to unikalna propozycja kształcenia przygotowana przez uczelnie we Wrocławiu. Została ona stworzona z myślą o studentach, którzy chcieliby swoją wiedzę i umiejętności związane z zarządzaniem rozwijać na arenie międzynarodowej. Pamiętaj jednak o tym, że jeśli ją wybierasz, powinieneś doskonale władać językiem angielskim.

Wszystkie ćwiczenia praktyczne i wykłady odbywać się będą bowiem w języku angielskim. Pozwoli ci to oczywiście znacznie wyspecjalizować umiejętności posługiwania się żargonem branżowym. Warto podkreślić, że ta propozycja kształcenia związana jest przede wszystkim z nauką o tym, jak działają różnorodne centra badawczo-rozwojowe.

Pamiętajmy, że także w nich powinni pracować specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jakie rozwiązania zarządcze wdrażać, by takie instytucje przynosiły jak najlepsze efekty naukowe. Dlatego też podczas wszystkich semestrów kształcenia rozwijać będziesz kompetencje związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem, zasobami ludzkimi itd. Twoja kariera będzie mogła rozwijać się na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia INNOVATION-CENTERED R&D

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)