DORADCA FINANSOWY

DORADCA FINANSOWY

DORADCA FINANSOWY

Studia w Lublinie

doradca finansowy

 

Odkryj studia doradca finansowy w Lublinie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Doradca finansowy studia Lublin - specjalność / ścieżka kształcenia

Doradca finansowy to zawód niezwykle popularny w XXI wieku, zwłaszcza że rynki finansowe i gospodarcze rozwijają się bardzo szybko. Studenci mają okazję zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności z zakresu doradztwa finansowego w zakresie zarządzania nadwyżkami finansowymi (inwestycje finansowe), finansowania osób fizycznych i podmiotów gospodarczych oraz działalności ubezpieczeniowej i zarządzania ryzykiem.

Bogato skonstruowany program kształcenia wypełniony jest takimi przedmiotami jak: modelowanie procesów biznesowych, bezzwrotna pomoc finansowa, wykupy menedżerskie i lewarowane, usługi doradcze na rynku kapitałowym, behawioralna inżynieria finansowa. Studenci zdobywają potrzebne umiejętności dzięki zapoznaniu się z technikami analitycznymi, udziale w symulacjach, a także poprzez analizę przypadków.

Abiturienci zajmują się różnego typu usługami finansowymi: bankowymi, inwestycyjnymi, ubezpieczeniowymi. Pracują w firmach doradztwa finansowego i gospodarczego, instytucjach administracji publicznej i służbach finansowych różnych branż. Mogą również prowadzić własną działalność gospodarczą.

Zobacz, na jakich uczelniach w Lublinie jest specjalność / ścieżka kształcenia DORADCA FINANSOWY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)