SŁUŻBY SPECJALNE I POLICYJNE W DOBIE CYBERPRZESTĘPCZOŚCI

SŁUŻBY SPECJALNE I POLICYJNE W DOBIE CYBERPRZESTĘPCZOŚCI

SŁUŻBY SPECJALNE I POLICYJNE W DOBIE CYBERPRZESTĘPCZOŚCI

Studia w Trójmieście

służby specjalne i policyjne w dobie cyberprzestępczości

Odkryj studia służby specjalne i policyjne w dobie cyberprzestępczości w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Służby specjalne i policyjne w dobie cyberprzestępczości studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Odpowiedzią na zinformatyzowanie współczesnego świata i zagrożenia płynące z ataków hakerskich i terrorystycznych w cyberprzestrzeni jest propozycja kształcenia o nazwie służby specjalne i policyjne w dobie cyberprzestępczości. Jako że wykrycie sprawców kryjących się za monitorem komputera, używających specjalistycznego oprogramowania może być trudne, działania prewencyjne w tym zakresie wymagają odpowiedniego przygotowania.

Dlatego jeżeli wkroczysz na tę ścieżkę edukacji, nauczysz się rozpoznawania i klasyfikowania przejawów cyberprzestępczości, zgłębisz cenne informacje z zakresu ochrony informacji i analizy kryminalnej, dowiesz się, w jaki sposób działa specjalistyczne oprogramowanie wykorzystywane przez policje i służby specjalne oraz weźmiesz udział w zajęciach praktycznych, które wprowadzą cię w tajniki przyszłego zawodu.

Perspektywy zawodowe czekające na absolwentów będą dość szerokie. Zatrudnienie znajdziesz w policji, służbach wywiadowczych i kontrwywiadowczych, pomyślisz o związaniu przyszłości z jednostkami przeciwdziałającymi atakom hakerskim lub zajmiesz się kwestią zabezpieczania informacji poufnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia SŁUŻBY SPECJALNE I POLICYJNE W DOBIE CYBERPRZESTĘPCZOŚCI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)