BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

Studia w Trójmieście

bezpieczeństwo w biznesie

Odkryj studia bezpieczeństwo w biznesie w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Bezpieczeństwo w biznesie studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Środowisko biznesowe jest obszarem, w którym ochrona szeroko rozumianego bezpieczeństwa, związanego z finansami, danymi osobowymi i poufnymi jest bardzo ważna. Wielu przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalistów z tego obszaru, którymi są na przykład absolwenci bezpieczeństwa w biznesie.

Jest to propozycja kształcenia, dzięki której poznasz sposoby prawidłowej oceny ryzyka zawodowego w biznesie, dowiesz się jak identyfikować zdarzenia wypadkowe oraz sprawować nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, posiądziesz wiedzę na temat metod ochrony informacji poufnych, a ponadto wykształcisz w sobie świadomość istoty prewencji w tym obszarze.

Jako absolwent bezpieczeństwa w biznesie będziesz mógł pracować w jednostkach administracji rządowej i samorządowej, inspekcjach bhp, służbach mundurowych, takich jak policja, straż celna, graniczna i miejska, a także międzynarodowych przedsiębiorstwach, potrzebujących eksperckiego wsparcia w zakresie bezpieczeństwa.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)