CORPORATE FINANCE

CORPORATE FINANCE

CORPORATE FINANCE

Studia w Trójmieście

corporate finance

Odkryj studia corporate finance w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Corporate finance studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Corporate finance to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, dzięki której otrzymasz wszechstronne kompetencje nie tylko z obszaru finansów, zajmującego się decyzjami finansowymi, operacyjnymi i inwestycyjnymi, ale również zyskasz umiejętność biegłego posługiwania się specjalistycznym słownictwem angielskim, co prawdopodobnie otworzy przed tobą wiele międzynarodowych ścieżek zawodowych.

Pamiętaj, że obszerny program kształcenia powoduje, że nie jest to propozycja dla każdego. Idealnym kandydatem będzie osoba zainteresowana współczesnym rynkiem finansowym, szeroko rozumianą ekonomią i gospodarką oraz biegle operująca językiem angielskim, co pozwoli na zrozumienie treści wykładów i zajęć.

Gdzie znajdziesz pracę, jeżeli ukończysz kształcenie na corporate finance? W działach inwestycyjnych firm międzynarodowych, firmach współpracujących z kontrahentami zagranicznymi, biurach doradztwa finansowego, firmach konsultingowych lub własnej działalności gospodarczej. Jak sam widzisz, wachlarz możliwości zawodowych jest dosyć szeroki.

Komentarze (0)