GASTRONOMIA I ŻYWIENIE W TURYSTYCE I REKREACJI

GASTRONOMIA I ŻYWIENIE W TURYSTYCE I REKREACJI

GASTRONOMIA I ŻYWIENIE W TURYSTYCE I REKREACJI

Studia w Trójmieście

gastronomia i żywienie w turystyce i rekreacji

Odkryj studia gastronomia i żywienie w turystyce i rekreacji w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Gastronomia i żywienie w turystyce i rekreacji studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Gastronomia i żywienie w turystyce i rekreacji jest to ścieżka kształcenia odpowiadająca rosnącemu zainteresowaniu i popularności cateringów oraz diet pudełkowych. Studia te odnosząca się między innymi do żywienia, usług gastronomicznych, cateringów i układania planów żywieniowych.

Program studiów dostarcza wiedzy między innymi z zakresu popularyzacji nawyków i zwyczajów żywieniowych, obszaru dotyczącego efektywnego zarządzania przedsiębiorstwami gastronomicznymi i dietetycznymi oraz zasad prowadzenia cateringu dietetycznego. Studenci nauczą się również kontrolowania i zarządzania na wszystkich etapach produkcji i przetwarzania żywności uwzględniając zasady bezpieczeństwa oraz systemu jakości żywności, poznają techniki służące poprawie sprzedaży usług gastronomicznych, będą potrafili dokonać analizy rynku, a także dowiedzą się jak utrzymywać dobre relacje z klientem.

Absolwenci gastronomii i żywienia w turystyce i rekreacji po zakończeniu studiów mogą rozpocząć pracę na takich stanowiskach jak na przykład specjalista w palcówkach zbiorowego żywienia, kierownik działu w obiekcie gastronomicznym lub pracownik, który odpowiada za tworzenie menu skonstruowane zgodnie z zasadami prawidłowego odżywiania, specjalista do spraw zarządzania jakością i bezpieczeństwem zdrowotnym żywności i żywienia człowieka czy menedżer lub specjalista do spraw marketingu oraz sprzedaży w restauracjach i innych obiektach gastronomicznych.


 

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia GASTRONOMIA I ŻYWIENIE W TURYSTYCE I REKREACJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Dietetyka stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)