INTERNATIONAL FINANCIAL SERVICES (STATE STREET)

INTERNATIONAL FINANCIAL SERVICES (STATE STREET)

INTERNATIONAL FINANCIAL SERVICES (STATE STREET)

Studia w Trójmieście

international financial services (state street)

Odkryj studia international financial services (state street) w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

International financial services (state street) studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie od dziś wiadomo, że jednym z warunków dynamicznego rozwoju cywilizacyjnego i gospodarczego jest dobrze rozwinięty obszar związany z finansami. Coraz więcej osób marzy o wszechstronnym kształceniu w pragmatycznych obszarach, dlatego international financial services (state street) to propozycja ciesząca się popularnością.

W siatce programowej odnajdziesz między innymi takie przedmioty, jak: prawne aspekty świadczenia usług elektronicznych, prawne instrumenty ochrony danych osobowych, międzynarodowe i europejskie prawo handlu elektronicznego. Sukcesywnie zdobywane kompetencje będą miały głównie charakter praktyczny, co uczyni cię cennym pracownikiem dzisiejszego rynku pracy.

Na specjalistów, którzy ukończyli international financial services (state street) będzie czekało zatrudnienie w bankowości inwestycyjnej, firmach konsultingowych, giełdach papierów wartościowych, niektórych jednostkach administracyjnych, własnej działalności gospodarczej, a także jednostkach zajmujących się szeroko rozumianą wyceną.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INTERNATIONAL FINANCIAL SERVICES (STATE STREET)

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)