INTERNATIONAL LOGISTICS MANAGEMENT

INTERNATIONAL LOGISTICS MANAGEMENT

INTERNATIONAL LOGISTICS MANAGEMENT

Studia w Trójmieście

international logistics management

Odkryj studia international logistics management w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

International logistics management studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie jest tajemnicą, że osoby, które opanowały specjalistyczne kompetencje logistyczne i zarządcze, a dodatkowo biegle władają językiem angielskim bez trudu znajdują niezwykle przyszłościowe i dobrze płatne zatrudnienie na międzynarodowym rynku pracy. Chcąc stać się jedną z takich osób, warto rozważyć aplikację na international logistics management.

Jest to bowiem interdyscyplinarna propozycja kształcenia, w programie której znajdziesz następujące zagadnienia: international marketing, information systems in logistics management oraz designing and managing the supply chain. Pamiętając o tym, że językiem wykładowym jest angielski, warto zgłaszać swoją kandydaturę jedynie w przypadku swobodnego porozumiewania się w tym języku.

Możliwości zawodowe dla absolwentów international logistics management są szerokie, dlatego ostateczny wybór ścieżki kariery może być odpowiednio dopasowany do indywidualnych oczekiwań absolwentów. Po ukończeniu kształcenia będziesz pracował w organizacjach o zasięgu międzynarodowym, agencjach i urzędach publicznych, przedsiębiorstwach świadczących usługi logistyczne i spedycyjne lub własnej firmie logistycznej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INTERNATIONAL LOGISTICS MANAGEMENT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)