TŁUMACZENIA – JĘZYK ANGIELSKI

TŁUMACZENIA – JĘZYK ANGIELSKI

TŁUMACZENIA – JĘZYK ANGIELSKI

Studia w Trójmieście

tłumaczenia - język angielski

Odkryj studia tłumaczenia - język angielski w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Tłumaczenia – język angielski studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś w sposób biegły posługiwać się najbardziej uniwersalnym językiem na świecie? Widzisz swoją przyszłość zawodową w obszarze tłumaczeniowym​? Poszerzanie wiadomości o historii i kulturze państw anglojęzycznych to jeden z twoich celów? W takim razie wybierz kształcenie na propozycji tłumaczenia – język angielski.

Dzięki wkroczeniu na ścieżkę edukacji o tej specyfice, zgłębisz tajniki wykonywania poprawnych tłumaczeń w zależności od potrzeb zleceniodawcy, uprzednio poszerzając umiejętności posługiwania się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie. Przyszli absolwenci zyskają ponadto okazję do poznania kultury i literatury Anglii i Stanów Zjednoczonych.

Po ukończeniu kształcenia abiturienci bez trudu znajdują zatrudnienie w międzynarodowych biurach tłumaczeniowych, wiążą przyszłość ze szkołami językowymi, podejmują pracę freelancera, realizując zlecenia od klientów prywatnych i firm, a także mogą zająć się pracą w mass-mediach i komunikacji publicznej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia TŁUMACZENIA – JĘZYK ANGIELSKI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)