OBSŁUGA BIZNESU

OBSŁUGA BIZNESU

OBSŁUGA BIZNESU

Studia w Trójmieście

obsługa biznesu

Odkryj studia obsługa biznesu w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Obsługa biznesu studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Zainteresowanych branżami budowlanymi, mechanicznymi i spożywczymi, aspirujących do objęcia stanowisk kierowniczych w międzynarodowych przedsiębiorstwach lub chcących postarać się o założenie własnej powinien zainteresować program kształcenia zaproponowany dla obsługi biznesu.

Jest to bowiem innowacyjna propozycja, dzięki której nie tylko dogłębnie zrozumiesz istotę prowadzenia biznesu, ale również zostaniesz przygotowany do zarządzania działalnością w sposób praktyczny. Poznasz interdyscyplinarne zagadnienia ekonomiczne, prawne, administracyjne oraz zarządcze, których wypadkowa uczyni z ciebie prawdziwego eksperta od spraw szeroko rozumianej obsługi biznesu.

Gdzie znajdziesz zatrudnienie, jeżeli ukończysz program kształcenia? Przede wszystkim w międzynarodowych przedsiębiorstwach, zajmujących się branżą usługową, transportową, mechaniczną lub spożywczą, niektórych jednostkach administracji rządowej i samorządowej, a jeśli zechcesz zadbać o realizację indywidualnych celów, założysz własną działalność.

Komentarze (0)