APLIKACJE ROZPROSZONE I SYSTEMY INTERNETOWE

APLIKACJE ROZPROSZONE I SYSTEMY INTERNETOWE

APLIKACJE ROZPROSZONE I SYSTEMY INTERNETOWE

Studia w Trójmieście

aplikacje rozproszone i systemy internetowe

Odkryj studia aplikacje rozproszone i systemy internetowe w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Aplikacje rozproszone i systemy internetowe studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Aplikacje rozproszone i systemy internetowe to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, odpowiadająca zarówno na potrzeby dzisiejszego, zinformatyzowanego rynku pracy, ale również zainteresowania samych przyszłych kandydatów, marzących o związaniu przyszłości z niezwykle pragmatyczną branżą. Jeżeli interesujesz się nowinkami technicznymi, chcesz poznać tajniki tworzenia i modyfikowania aplikacji rozszerzonych, a obszar systemów internetowych wydaje ci się ciekawy, prawdopodobnie jest to opcja dla ciebie.

Absolwenci tego profilu kształcenia zostają wyposażeni w dobrze ugruntowaną wiedzę, odnoszącą się do tendencji i kierunków rozwoju na rynku technologii informacyjnych, dobrze orientują się w problematyce projektowania i implementacji systemów internetowych oraz potrafią tworzyć unikatowe aplikacje rozproszone.

Gdzie będziesz mógł się zatrudnić, jeżeli ukończysz swoją edukację? Przede wszystkich w przedsiębiorstwach informatycznych, jednostkach doradczych, biurach programistycznych lub własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia APLIKACJE ROZPROSZONE I SYSTEMY INTERNETOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)