BHP I OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

BHP I OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

BHP I OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

Studia w Trójmieście

bhp i ochrona przeciwpożarowa

Odkryj studia bhp i ochrona przeciwpożarowa w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Bhp i ochrona przeciwpożarowa studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Interesujesz się tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy? Interesuje cię właściwy sposób postępowania w przypadku pożaru lub innej klęski żywiołowej? Chciałbyś w przyszłości brać udział w prowadzeniu działań ratowniczych? Jeżeli tak, to wybierz kształcenie na bhp i ochronie przeciwpożarowej, a najpewniej się nie zawiedziesz.

Czego będziesz miał okazję się nauczyć podczas edukacji? Zyskasz wiedzę na temat specyfiki pożarów, zasad zapobiegania oraz przeciwdziałania klęskom żywiołowym, dowiesz się nieco o wymogach bhp budynków i pomieszczeń pracy, będziesz posługiwał się specjalistycznym językiem zawodowym, a także poznasz zasady stosowanie w budownictwie i planowaniu rozwoju miejscowości.

Abiturienci bhp i ochrony przeciwpożarowej znajdują pracę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej, wiążą przyszłość z wybranymi jednostkami administracji publicznej, decydują się na połączenie przyszłości zawodowej z służbami mundurowymi lub wykonują czynności związane z ochroną i higieną pracy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia BHP I OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (1)

bhppoż odpowiedz

Realizowałem studia na kierunku BHP i POŻ ale na WSKZ w ramach podyplomowych studiów i mogę śmiało polecić tą Uczelnię, przyjemna forma nauki, nie ma zbędnych formalności.