LOGOPEDIA

Studia w Trójmieście

logopedia

Odkryj studia logopedia w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Logopedia studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju wady wymowy mogą negatywnie wpływać na kreowanie wizerunku w życiu zawodowym oraz przyczyniać się do pogorszenia funkcjonowania społecznego na gruncie prywatnym. Aby zapobiegać takim stanom rzeczy, wykwalifikowani logopedzi przychodzą z pomocą. Jeżeli chciałbyś zostać jednym z nich, wybierz logopedię na ścieżkę swojego rozwoju edukacyjnego.

Logopedia jest propozycją kształcenia, dzięki której nabędziesz praktyczne umiejętności, dzięki którym będziesz gotów do podjęcia odpowiedzialnej pracy, związanej z terapią zaburzeń płynności mówienia u osób w każdym wieku. Zdobędziesz wiedzę między innymi z zakresu psychologii rozwojowej, fonetyki, nauki o języku, kształtowania się mowy u dziecka w różnych stadiach rozwojowych, diagnozy oraz terapii logopedycznej.

Dzięki kompetencjom wyniesionym z siatki kształcenia bez trudu podejmiesz pracę w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, ośrodkach terapii zaburzeń mowy, placówkach diagnostycznych, a nawet we własnym gabinecie, o ile wykazujesz się przedsiębiorczością i samodzielnością.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGOPEDIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)