MEDIACJE I NEGOCJACJE W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH

MEDIACJE I NEGOCJACJE W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH

MEDIACJE I NEGOCJACJE W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH

Studia w Trójmieście

mediacje i negocjacje w sytuacjach kryzysowych

Odkryj studia mediacje i negocjacje w sytuacjach kryzysowych w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Mediacje i negocjacje w sytuacjach kryzysowych studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Mediacje i negocjacje w sytuacjach kryzysowych to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, bazująca głównie na dziedzinach z obszaru nauk humanistycznych i społecznych, w celu wykwalifikowania grona osób zdolnych do podjęcia skutecznej mediacji i negocjacji w sytuacjach zawodowych.

Podczas kształcenia zgłębisz szeroką wiedzę, odnoszącą się do technik skutecznej komunikacji interpersonalnej, poznasz konkretne metody antymanipulacyjne, poszerzysz zdolności interpersonalne, dzięki którym będziesz w stanie zrozumieć i wziąć pod uwagę argumenty wszystkich stron ewentualnych konfliktów, a podczas praktycznych zajęć będziesz mógł przećwiczyć zdobyte umiejętności pod okiem profesjonalnych mediatorów.

Absolwenci mediacji i negocjacji w sytuacjach kryzysowych wiedzą, jak załagodzić konflikty, które są dodatkowo intensyfikowane przez niesprzyjające warunki sytuacji kryzysowych. Dzięki temu z łatwością odnajdują się w pracy na stanowisku mediatorskim, zajmują stanowiska w administracji publicznej oraz sądownictwie.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia MEDIACJE I NEGOCJACJE W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)