OBRONA TERYTORIALNA I OBRONA CYWILNA

OBRONA TERYTORIALNA I OBRONA CYWILNA

OBRONA TERYTORIALNA I OBRONA CYWILNA

Studia w Trójmieście

obrona terytorialna i obrona cywilna

Odkryj studia obrona terytorialna i obrona cywilna w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Obrona terytorialna i obrona cywilna studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Obrona terytorialna i obrona cywilna to innowacyjna propozycja kształcenia, stworzona dla osób zainteresowanych szeroko rozumianym bezpieczeństwem państwowym, w wojskowości i służbach mundurowych. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się nieco o systemach samoobrony w garnizonach, zasadach bezpieczeństwa w różnych środowiskach zawodowych, a także zapoznać się z technikami przeprowadzania ewakuacji, to najprawdopodobniej powinieneś zdecydować się na kształcenie o tej specyfice.

Podczas edukacji zdobędziesz szerokie kompetencje interpersonalne, dzięki którym będziesz przygotowany do podjęcia współpracy z innymi specjalistami w sytuacjach kryzysowych, nauczysz się obsługi broni, uprzednio poznając jej budowę i sposób działania od strony teoretycznej, a ponadto posiądziesz wiedzę na temat podejmowania akcji ratunkowych na rzecz ludności cywilnej.

Gdzie będziesz mógł pracować po ukończeniu kształcenia na obronie terytorialnej i obronie cywilnej? Zatrudnisz się w jednostkach administracji publicznej, sektorach samorządu terytorialnego, w służbach mundurowych i wojskowości.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia OBRONA TERYTORIALNA I OBRONA CYWILNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)