PEDAGOGIKA MAŁEGO DZIECKA

PEDAGOGIKA MAŁEGO DZIECKA

PEDAGOGIKA MAŁEGO DZIECKA

Studia w Trójmieście

pedagogika małego dziecka

Odkryj studia pedagogika małego dziecka w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika małego dziecka studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś zrozumieć różnice pomiędzy procesami poznawczymi dzieci i osób dorosłych? Zdajesz sobie sprawę z istoty tworzenia właściwego środowiska wychowawczego i edukacyjnego w perspektywie dalszego rozwoju małych dzieci? W spektrum twojego najbliższego zainteresowania znajdują się dziedziny pedagogiczne i psychologiczne? Jeżeli tak, rozważ aplikację na pedagogikę małego dziecka.

Jest to propozycja kształcenia, dzięki której zdobędziesz szeroką wiedzę teoretyczną, odnoszącą się do psychologii rozwojowej dzieci, procesów poznawczych dzieci, nauczysz się wdrażania przydatnych technik pedagogicznych z uwzględnieniem procesów uwagi swoich podopiecznych, a ponadto nauczysz się stwarzania odpowiednich warunków edukacji na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Szerokie możliwości zawodowe, czekające na absolwentów pedagogiki małego dziecka, pozwolą ci na wybór najodpowiedniejszej z opcji. Będziesz mógł pracować w placówkach oświatowych, jak żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, świetlice środowiskowe, domy małego dziecka, czy placówki pedagogiczno-psychologiczne.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PEDAGOGIKA MAŁEGO DZIECKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)