PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA Z GERONTOLOGIĄ SPOŁECZNĄ

PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA Z GERONTOLOGIĄ SPOŁECZNĄ

PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA Z GERONTOLOGIĄ SPOŁECZNĄ

Studia w Trójmieście

pedagogika opiekuńcza z gerentologią społeczną

Odkryj studia pedagogika opiekuńcza z gerentologią społeczną w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika opiekuńcza z gerontologią społeczną studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Posiadasz ponadprzeciętnie rozwiniętą empatię? Wykazujesz zrozumienie względem rozmówców? Kontakt z drugim człowiekiem i oferowanie wsparcia emocjonalnego jest dla ciebie źródłem satysfakcji? Twierdząca odpowiedź na te pytania powinna skłonić cię do zastanowienia nad wyborem pedagogiki opiekuńczej z gerontologią społeczną.

Jest to propozycja kształcenia, powstała w celu wykwalifikowania kadry pracowników, zdolnych do wdrażania działań opiekuńczych adresowanych do osób w podeszłym wieku. Jako przyszły absolwent zgłębisz szeroką wiedzę i umiejętności psychologiczno-pedagogiczne, zgłębisz podstawy socjologii i filozofii, przećwiczysz kompetencje komunikacyjne w celu możliwości nawiązania porozumienia z przyszłymi podopiecznymi, a ponadto zgłębisz zagadnienia medyczne, które wyjaśnią ci genezę i skutki chorób gerentologicznych.

Po ukończeniu kształcenia pomyślisz o podjęciu pracy w domach spokojnej starości, opieki społecznej, szpitalach, hospicjach, sanatoriach, wybranych jednostkach administracyjnych oraz firmach oferujących usługi opiekuńcze, adresowane do osób starszych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA Z GERONTOLOGIĄ SPOŁECZNĄ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)