PEDAGOGIKA RODZINY – ASYSTENT RODZINY I OSOBY STARSZEJ

PEDAGOGIKA RODZINY – ASYSTENT RODZINY I OSOBY STARSZEJ

PEDAGOGIKA RODZINY – ASYSTENT RODZINY I OSOBY STARSZEJ

Studia w Trójmieście

pedagogika rodziny - asystent rodziny i osoby starszej

Odkryj studia pedagogika rodziny - asystent rodziny i osoby starszej w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika rodziny – asystent rodziny i osoby starszej studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Wkraczanie w wiek podeszły jest dla wielu osób źródłem problemów zarówno natury psychicznej, jak i emocjonalnej i fizycznej. Jeżeli chciałbyś w przyszłości zająć się wdrażaniem działań pomocowych, adresowanych do osób starszych, powinieneś rozważyć podjęcie kształcenia na pedagogice rodziny – asystencie rodziny i osoby starszej.

Jest to bowiem interdyscyplinarna propozycja kształcenia, dzięki której opanujesz złożone zagadnienia z obszaru takich nauk społecznych, jak między innymi: psychologia, pedagogika, socjologia oraz resocjalizacja. Dzięki nim staniesz się wykwalifikowanym pracownikiem, który swoimi działaniami polepszy jakość życia wielu osób w podeszłym wieku.

Jako absolwent znajdziesz zatrudnienie w miejsko-gminnych ośrodkach pomocy społecznej, centrach pomocy rodzinie, jednostkach opiekuńczych, domach spokojnej starości, jeśli zechcesz, założysz firmę skupiającą się na świadczeniu usług opiekuńczych, adresowanych do osób w okresie późnej dorosłości.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PEDAGOGIKA RODZINY – ASYSTENT RODZINY I OSOBY STARSZEJ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)