PSYCHOLOGIA EMOCJI

Studia w Trójmieście

psychologia emocji

Odkryj studia psychologia emocji w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia emocji studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Jesteś zainteresowany ludzką emocjonalnością, procesami psychologicznymi oraz zachowaniem w odpowiedzi na konkretne czynniki środowiskowe? Lubisz rozmawiać, a znajomi chętnie dzielą się z tobą własnymi problemami? Psychologia jest nauką, która fascynuje cię szczególnie bardzo? Jeżeli udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi na te pytania, psychologia emocji prawdopodobnie okaże się strzałem w dziesiątkę!

Jest to bowiem propozycja kształcenia o szerokim zakresie zainteresowania. W trakcie nauki poznasz historię myśli psychologicznej, dowiesz się, jakie założenia filozoficzne kształtowały poglądy na temat ludzkiej psychiki, a ponadto poznasz biologiczne uwarunkowania powstawania niektórych emocji, co pomoże ci w ich analizie i niesieniu pomocy przyszłym klientom.

Po ukończeniu kształcenia na psychologii emocji bez trudu znajdziesz zatrudnienie w prywatnych i publicznych gabinetach psychologicznych, jednostkach doradczych, ośrodkach naukowo-badawczych, wybranych placówkach oświatowych oraz własnym gabinecie psychologicznym.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA EMOCJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)