PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO – ŚLEDCZA

PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO – ŚLEDCZA

PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO – ŚLEDCZA

Studia w Trójmieście

psychologia kryminalistyczno - śledcza

Odkryj studia psychologia kryminalistyczno - śledcza w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia kryminalistyczno – śledcza studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Zainteresowanie tematyką kryminalną wykazuje bardzo wielu ludzi. Chociaż motywy najbrutalniejszych czynów dla przeciętnego człowieka są niewyobrażalne, część z nich chciałoby zrozumieć psychikę osób, które je popełniły. Psychologia kryminalistyczno - śledcza jest interdyscyplinarną propozycją kształcenia, która znajduje wspólny mianownik dla zagadnień psychologicznych oraz kryminalistyki.

Tworzenie portretów psychologicznych nieznanych sprawców nie jest zadaniem łatwym. Dzięki siatce kształcenia zrozumiesz proces zbierania poszlak, rozkładania zbrodni na czynniki pierwsze oraz właściwego przewidywania kolejnych posunięć sprawcy. Dowiesz się, w jaki sposób zbierane są poszlaki oraz w jaki sposób bada się materiał znaleziony na miejscach zbrodni w laboratoriach i innych jednostkach badawczych.

Perspektywy zawodowe absolwentów psychologii kryminalistyczno – śledczej z pewnością wydadzą się interesujące. Po ukończeniu kształcenia będziesz mógł podjąć współpracę z policją kryminalną, odnajdziesz się w pracy dla sądownictwa lub rozważysz zatrudnienie w innych jednostkach śledczych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO – ŚLEDCZA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)