PSYCHOLOGIA SYTUACJI KRYZYSOWYCH

PSYCHOLOGIA SYTUACJI KRYZYSOWYCH

PSYCHOLOGIA SYTUACJI KRYZYSOWYCH

Studia w Trójmieście

psychologia sytuacji kryzysowych

Odkryj studia psychologia sytuacji kryzysowych w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia sytuacji kryzysowych studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia sytuacji kryzysowych jest propozycją kształcenia, dzięki której zdobędziesz wszechstronne kompetencje, odnoszące się przede wszystkim do profesjonalnego poradnictwa psychologicznego w sytuacjach kryzysowych. Jeżeli chciałbyś poznać metody i techniki wspierania ludzi podczas okoliczności zagrażających, powinieneś zdecydować się na wkroczenie na tę ścieżkę nauki.

Wówczas zyskasz okazję do poznania zasad bezpiecznego zachowania w sytuacjach niebezpiecznych, dowiesz się, w jaki sposób uruchamiane są mechanizmy stresu podczas okoliczności zagrażających oraz zgłębisz techniki udzielania wsparcia osobom, które mają styczność z sytuacjami trudnymi.

Zatrudnienia będziesz mógł poszukać w instytucjach opiekuńczych, takich jak domy dziecka, internaty oraz placówki opiekuńcze, świetlice środowiskowe i terapeutyczne, placówki oświatowe jak szkoły i przedszkola, służby mundurowe oraz kuratoria. Szerokie spektrum możliwości zawodowych zwiększy twoją szansę na znalezienie odpowiedniej opcji.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA SYTUACJI KRYZYSOWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)