SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA

Studia w Trójmieście

specjalność wojskowa

Odkryj studia specjalność wojskowa w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Specjalność wojskowa studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Lubisz historię militariów? Fascynuje cię szeroko rozumiana wojskowość, a dokonania najwybitniejszych przywódców politycznych i militarnych wzbudzają twój podziw? Chciałbyś związać przyszłość zawodową z pełnieniem służby wojskowej? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to wybierz specjalność wojskową.

Jest to propozycja kształcenia, stworzona głównie dla osób szeroko zainteresowanych wojskowością i militariami. Podejmując edukację zyskujesz okazję do teoretycznego i praktycznego pogłębienia istotnych kompetencji, odnoszących się do historii wojskowości na świecie, budowy i technik bezpiecznego użycia broni palnej, a także przepisów prawnych, odnoszących się do działania wojska i regulujących jego pracę.

Absolwenci specjalności wojskowej bez trudu podejmują pracę w wojskowości na stanowisku zawodowego żołnierza, mogą rozważyć zatrudnienie w takich służbach mundurowych, jak na przykład: policja, straż graniczna, służba celna, straż miejska, mogą pomyśleć również o pracy w firmach ochroniarskich.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)