BIZNESOWE SYSTEMY INFORMATYCZNE

BIZNESOWE SYSTEMY INFORMATYCZNE

BIZNESOWE SYSTEMY INFORMATYCZNE

Studia w Trójmieście

biznesowe systemy informatyczne

Odkryj studia biznesowe systemy informatyczne w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Biznesowe systemy informatyczne studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś niemal każdy z nas ma świadomość, jak ogromny wpływ wywierają różnorodne systemy informatyczne na funkcjonowanie współczesnej gospodarki. Są one obecne nawet w środowisku biznesowym, co przyczynia się do jego dynamicznego rozwoju. Jeżeli chciałbyś zgłębić najważniejsze z biznesowego punktu widzenia rozwiązania technologiczne, wybierz biznesowe systemy informatyczne.

Jest to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która pozwoli ci na zdobycie wszechstronnych umiejętności w obszarze prowadzenia analiz i dokumentowania ich wyników, zastosowania systemów informatycznych w celu usprawnienia rozwoju przedsiębiorstw i korporacji. Przyszli absolwenci ponadto zyskają wiedzę z obszaru zarządzania, ekonomii, rachunkowości finansowej oraz prawa.

Jako że obecnie wiele przedsiębiorstw potrzebuje specjalistycznego wsparcia w dziedzinie wdrażania i optymalizacji istniejących systemów informatycznych, jako absolwent będziesz mógł zatrudnić się na stanowisku programisty, analityka baz danych, analityka biznesowego, projektanta systemów informatycznych lub specjalisty do spraw utrzymania aplikacji.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia BIZNESOWE SYSTEMY INFORMATYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)