INTERNET RZECZY I SIECI PRZYSZŁOŚCI

INTERNET RZECZY I SIECI PRZYSZŁOŚCI

INTERNET RZECZY I SIECI PRZYSZŁOŚCI

Studia w Katowicach

internet rzeczy i sieci przyszłości

 

Odkryj studia internet rzeczy i sieci przyszłości w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Internet rzeczy i sieci przyszłości studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Internet rzeczy i sieci przyszłości powstał z myślą o osobach szeroko zainteresowanych zdobywaniem kształcenia w bardzo pragmatycznym obszarze, posiadających predyspozycje do zgłębiania tajników nauk ścisłych i technicznych oraz interesujących się najnowszymi technologiami internetowymi. Jeżeli jesteś jedną z nich, bez wahania aplikuj!

W siatce kształcenia na internecie rzeczy i sieciach przyszłości znajdziesz następujące przedmioty: projektowanie i wytwarzanie wspomagane komputerowo, urządzenia wbudowane, aplikacje sieci usług oraz internet rzeczy. Przygotuj się na rozbudowany program kształcenia, dzięki któremu staniesz się cenionym pracownikiem.

Zatrudnienia poszukasz w międzynarodowych firmach informatycznych, przedsiębiorstwach związanych z branżą IT, postawisz na własny rozwój w założonej przez siebie działalności gospodarczej, podejmiesz pracę na stanowisku programisty, twórcy stron internetowych oraz specjalisty do spraw wdrożeń różnych rozwiązań sieciowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia INTERNET RZECZY I SIECI PRZYSZŁOŚCI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)