NEUROPSYCHOLOGIA

Studia w Katowicach

neuropsychologia

 

Odkryj studia neuropsychologia w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Neuropsychologia studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie jest tajemnicą, że sfery psychologiczna i fizjologiczna nieustannie się przenikają. Chcąc wyjaśnić przyczyny wielu zachowań, emocji i stanów psychicznych, warto zapoznać się z budową układu nerwowego człowieka ze szczególnym uwzględnieniem mózgu. Neuropsychologia jest niezwykle interesującą dziedziną kształcenia, dzięki której można zgłębić informacje przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Pamiętaj, że program kształcenia będzie zawierał obszerne treści z zakresu takich dziedzin, jak medycyna, psychologia, filozofia, czy etyka. Poznasz historię myśli psychologicznej, aby ugruntować wiadomości na temat kształtowania pewnych założeń, nauczysz się w sposób szczegółowy budowy mózgu, aby zrozumieć jego funkcje, a ponadto staniesz się ekspertem od prowadzenia rozmów psychologicznych pod kątem diagnozy zaburzeń neurologicznych.

Neuropsycholodzy znajdują zatrudnienie w prywatnych i publicznych placówkach opieki zdrowotnej, postanawiają założyć własny gabinet, podejmują współpracę z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia NEUROPSYCHOLOGIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)