PSYCHOLOGIA SYTUACJI KRYZYSOWYCH

PSYCHOLOGIA SYTUACJI KRYZYSOWYCH

PSYCHOLOGIA SYTUACJI KRYZYSOWYCH

Studia w Katowicach i woj. śląskim

psychologia sytuacji kryzysowych

Odkryj studia psychologia sytuacji kryzysowych w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia sytuacji kryzysowych studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia sytuacji kryzysowych to idealna propozycja kształcenia dla osób, które chcą nabyć wiedzę psychologiczną i umiejętności potrzebne w pracy psychologa, a konkretnie specjalisty ds. kryzysowych.

Program studiów tworzony jest w interdyscyplinarny sposób. Studenci uczą się rozpoznawać sytuacje kryzysowe i minimalizować ich konsekwencje. Dowiesz się, jak prowadzić negocjacje, a także poznasz metody rozwiązywania konfliktów. Nauczysz się wyciszać zachowania agresywne. W siatce zajęć znajdują się takie przedmioty jak na przykład: psychologiczne modele interwencji kryzysowej, podstawy prawne zarządzania kryzysowego, psychologia interwencji kryzysowej.

Możesz pracować między innymi w takich miejscach jak służby mundurowe, organizacje rządowe i pozarządowe, instytucje opiekuńcze, to znaczy domy dziecka, pogotowia opiekuńcze, internaty, a także w świetlicach środowiskowych i terapeutycznych, szkołach, kuratoriach.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA SYTUACJI KRYZYSOWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)