GRAFIKA I WIZUALIZACJA KOMPUTEROWA

GRAFIKA I WIZUALIZACJA KOMPUTEROWA

GRAFIKA I WIZUALIZACJA KOMPUTEROWA

Studia w Katowicach

grafika i wizualizacja komputerowa

 

Odkryj studia grafika i wizualizacja komputerowa w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Grafika i wizualizacja komputerowa studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Jeżeli szeroki wachlarz twoich uzdolnień obejmuje zarówno sztuki wizualne, umiejętności manualne oraz informatyczne, wyróżniasz się ponadprzeciętną wyobraźnią i kreatywnością, a ponadto chciałbyś zająć się tworzeniem grafiki za pomocą nowoczesnych rozwiązań informatycznych, to grafika i wizualizacja komputerowa jest dla ciebie.

Dzięki tej propozycji kształcenia możesz poznać historię i możliwości zastosowania grafiki komputerowej we współczesnych gałęziach przemysłu, zapoznasz się z aktualnymi tendencjami rozwojowymi dzisiejszej grafiki komputerowej, a podczas zajęć praktycznych nauczysz się obsługi specjalistycznych programów graficznych, dzięki którym twoje prace nabiorą wyjątkowego charakteru.

Jako absolwent wyposażony w szereg kompetencji informatycznych i graficznych bez trudu podejmiesz pracę w międzynarodowych przedsiębiorstwach informatycznych, rozpoczniesz karierę freelancera realizując prace na zamówienie firm i klientów indywidualnych, zajmiesz się pracą dla uczelni wyższych lub wydawnictw prasowych i książkowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia GRAFIKA I WIZUALIZACJA KOMPUTEROWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)